ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים – האמת מאחורי המיתוסים

ריסוס טרמיטים הוא תחום עלום בשוק ההדברה המתרחב והולך. על הדברת תיקנים כולם יודעים לספר בפרטי פרטים מה צריך לקרות באלו חומרים משתמשים, מי המדבירים המוצלחים ומתי כדאי לבצע את ההדברה. אבל מה קורה כשתשאלו מישהו על ריסוס טרמיטים? פתאום המומחה להדברה מתחיל לגמגם ובולע את הלשון. מי בכלל יודע בתחום הזה משהו? הרי כל כך מעט אנשים צריכים לבצע ריסוס שכזה. הבעיה היא שהדבר לא נכון, ותופעת הטרמיטים הפולשים רק מתגברת והולכת עם השנים. כדי לדעת בדיוק כיצד להיפטר מהבעיה רצוי לקרוא את כל המידע שלפניכם.

ריסוס טרמיטים – כל מה שצריך לדעת

נזקים

רובנו נוטים לזלזל בחרקים עקב גודלם המזערי. מה כבר יכול לעשות טרמיט בגודל של סנטימטר אחד לבית של עשרות מטרים? רק כדי להבהיר את גודל התופעה נספר לכם כי רק בארצות הברית לבדה מוערך הנזק שגרמו הטרמיטים בשנה אחת בשווי של שמונה מאות מיליון דולרים. סכום אגדי לכל הדעות שמבהיר כי גם חרקים קטנים יכולים לגרום לצרות גדולות.

טיפול מניעתי

ריסוס טרמיטים אינו גזירה משמיים וניתן לדאוג לכך שלא יהיה בו צורך. אחת השיטות המוכרות ביותר היא לבצע ריסוס טרמיטים כבר ביסודות הבניין אותו בונים. כאשר המבנה עדיין בשלב החפירות ובניית התחתית, כדאי לבצע ריסוס מוקדם ומונע גם אם לא רואים אף טרמיט באזור. הריסוס ירחיק את הטרמיטים שהיו יכולים לחשוב על התקרבות יתרה אל העצים בסביבתכם ויציל את הבית שלכם מצרה רצינית.

מקצוענות

ריסוס טרמיטים לא מומלץ לבצע אצל מדביר שאינו מנוסה בתחום. כאשר מדובר על מדביר, כל מה שצריך לבדוק בדרך כלל הוא רישיון הדברה בתוקף ואת החומרים בהם הוא משתמש. לעומת זאת, אם מדברים על ריסוס טרמיטים אין ספק שהקריטריונים לבדיקה שונים לגמרי. הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא רמת הניסיון של המדביר בריסוס מסוג זה. מאחר והדברה כזו נחשבת מסובכת, יש לוודא כי המדביר המוזמן יודע בדיוק להיכן הוא נכנס, באלו חומרים הוא מתכנן להשתמש ומה היו התוצאות שלו בעבר.