ריסוס

 ריסוס, הקרב על הפרטיות שלכם!

ריסוס הוא רק קרב אחד כחלק ממלחמה כוללת על הפרטיות אותה אתם מעוניינים לשמר אצלכם בבית. אף אדם לא רוצה לדעת שיש לו בבית שותפים סמויים איתם הוא לא חתם על חוזה. שותפים אלו יוצאים בלילות ממחבואם ועושים ככל העולה על רוחם, בלי להתחשב ברצונות של שאר הדיירים. הדיירים הקטנים הללו לרוב זוכים לקריאות בעתה, בריחה המונית או קפיצה לכיסאות גבוהים בתקווה להימנע ממגע ישיר עימם. הדיירים הללו זכו לשם כולל “חרקים”. ובמלחמה כמו במלחמה  יש את נשק יום הדין – ריסוס. כדי שהנשק יהיה יעיל בצורה מיטבית, כדאי להתכונן לשימוש בו ולהפוך אותו לנשק האולטימטיבי שלכם.

ריסוס – ההכנות הנדרשות

הזזת רהיטים

חרקים רבים מעדיפים חושך ולחות. מסיבה זו הם חיים תחת רהיטים כגון מקרר, תנור ושאר חפצים שאינם זזים לאורך חיי היום-יום. ריסוס יהיה אפקטיבי במיוחד אם הרהיטים הללו יוזזו מהמקום הקבוע בו הם ניצבים. כשמבצעים ריסוס על חלקים נשכחים אלו החרקים נאלצים לנדוד משם, בתקווה שהם ידעו את הדרך החוצה ויפסיקו להגיע לביקורים אצלכם בבית.

איטום חורים וסדקים

חורים וסדקים אצלנו בית הם פרצה הקוראת לגנב. שלל חרקים ויצורים שונים חודרים דרך החורים הללו היישר לתוך חיקו החמים של הבית שלכם. הסדקים יכולים להיות בכל מקום, החל מאדן חלון שאינו סגור כיאות וכלה בחור רטיבות קטן שנפער במקלחת. חורים אלו נראים בעיני החרקים כדלת מזמינה ומסיבה זו חשוב לבצע לידם ריסוס מקיף. מדביר טוב יחפש את המקומות הללו אצלכם בבית ויקפיד לבצע את הריסוס קרוב אליהם.

ניקיון הבית

רוב הבתים בהם מתבצע ריסוס מתלכלכים במהלך התהליך. הרצפה הופכת להיות מעט דביקה, קצת כתמי נעליים של המדביר והבית נראה קצת פחות טוב מהרגיל. אנשים רבים אינם מודעים לעובדה שאחרי ריסוס אסור לשטוף את הבית במשך כמה ימים כדי שהחומר יפעל בצורה אופטימאלית. עקב כך, מומלץ לנקות את הבית מראש לפני תהליך ההדברה. בית נקי שמתלכלך אינו דומה במראה לבית מלוכלך שמתלכלך אפילו יותר אחרי תהליך ההדברה.