רשת יונים

רשת יונים ואתם רגועים

רשת יונים היא אחת ההמצאות החשובות בשוק ההדברה המאה האחרונה. יש שיגידו שמשפט זה מעט מגזים, אך אנחנו רואים בהמצאה זו את הפתרון הטוב ביותר להרחקת יונים סוררות המתקרבות לעבר בני האדם ובתיהם. בתחילה רשת יונים הייתה אך ורק מחבל פשוט וגודלה היה קובע. עם התפתחות התחום התפתחה גם הרשת והפכה להיות בגדלים שונים, מחומרים שונים ובהתאמה אישית לכל מזמין. כיום ניתן לבקש אפילו גודל שונה של חורים כאשר הגודל הקטן ביותר אינו מאפשר ליונה אפילו להכניס את קצה המקור שלה מבעד לרשת. את הרשת ניתן להתקין בכל מקום, אך היכן המקומות המומלצים ביותר?

רשת יונים – רשימת ההמלצות

מוסדות ציבור

מוסדות רבים ידועים בשל ניקיונם והסמליות הטמונה בהם. מקומות כמו הכנסת, מוזיאון הר הרצל ומוזיאון הפלמ”ח צריכים להיראות ייצוגיים לאורך כל השנה ואין תירוצים שיפטרו אותם מכך. מסיבה זו אסור למקומות אלו להתיר ליונים להסתובב בקרבתם. הן מביאות לכלוך ולשלשת ועלולות להשאיר כתמים על הקירות החיצוניים של הסמלים הידועים לכל. לכן, רשת יונים תהיה פתרון מצוין עבור מקומות מסוג זה.

חצרות פרטיות

בעליה של חצר פרטית נוהג לטפח אותה בכל זמן נתון. גנן פרטי או הוא בעצמו עובדים בגינה ימים ולילות כדי להפוך אותה לפינת חמד שראוי להתגאות בה. אם לגינה כזו תגיע יונה פשוטה היא מסוגלת להחריב את כל ההשקעה על ידי בניית קן ולכלוך הסביבה. רשת יונים תפטור אתכם מדאגה זו ותפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד.

חבלי כביסה

רשת יונים מותקנת במיוחד ליד חבלי כביסה ומסתורים לתלייתה. חבלי הכביסה מושכים אליהם את היונים בדרך לא מוסברת ומפתים אותן לבנות קנים ממש מתחת אליהם. קן ליד הכביסה עלול להעביר טפילים ומחלות היישר אל הבגדים שלובשים בני הבית ולהזיק הרבה יותר ממה שנדמה לנו. בין המחלות הללו ניתן למנות את קדחת הנילוס, מחלת עיניים בשם דררת ועוד מיני קרציות. הימנעות מהנזק ומהמחלות אפשרית בזכות רשת יונים פשוטה המותקנת ליד החבלים ומונעת מהיונים גישה אל האזור.