הדברת עכברים

הדברת עכברים – הצלחה מובטחת

הדברת עכברים תוכל להציל אתכם מימים שלמים של ציוצים ורעשי רקע. ברגע שיש לכם עכברים בבית, אתם עלולים להרגיש כאילו אין לכם רגע דל. בשנייה אחת אתם מדמיינים ריצת רגליים קטנות מתחת לשולחן. לאחר מכן תיכנסו למיטה ותחשבו שאתם שומעים ציוצים מתחת לכרית ולבסוף אפילו תבחינו בזווית העין בזנב קטן מתנוסס לו ליד האמבטיה בה אתם מתקלחים באופן קבוע. כל אלו הם סימנים לכך שאתם זקוקים למדביר מקצועי בדחיפות, על מנת שיבצע עבורכם הדברת עכברים ויחזיר את השקט והרוגע לחייכם. אם תרצו לדעת כיצד הוא יכול לעשות זאת, המשיכו איתנו.

הדברת עכברים – דרכים ושיטות

מלכודות

עכברים נכנסים למלכודות אך ורק אם הם מוצאים סיבה מספיק טובה לעשות זאת. איום חיצוני יכול להריץ אותם היישר לזרועותיה המתכתיות של המלכודת או פיסת אוכל קטנה שתמצא על המלכודת עצמה תוכל לעשות את העבודה. ברגע שהעכברים נלכדים אין להם דרך להיחלץ. המלכודות עצמן מתחלקות לסוג שממית את העכברים מיד לאחר התפיסה ולסוג המלכודות שדואג ללכידתם בלבד. אם בחרתם במלכודות מהסוג השני תוכלו להזמין מדביר שיפנה עבורכם את העכברים הלכודים ויחסוך מכם את ההתעסקות בהם.

פיתיונות

כפי שוודאי ראיתם בסרטים מצוירים, עכברים אוהבים מאוד גבינה או כל מוצר מזון אחר. ברגע שהם רואים פירורים כאלו הם רצים אליהם כאילו אין מחר, סוחבים אותם חזרה לחור הקרוב ביותר וזוללים הכול לתאבון. ברגע שמדובר על פירורים אמיתיים הם יכולים ליהנות מהארוחה, אך ברגע שמדובר על פיתיונות אותם פיזרתם בעזרת מדביר מקצועי ברחבי הבית, כנראה שיהיה מדובר על הסעודה האחרונה אותה יזכו לאכול המכרסמים הקטנים.

הדברה אלקטרונית

הדברה באמצעות גלי קול היא האמצעי החדשני ביותר הקיים בשוק ההדברה. במקום להתעסק עם מלכודות או עם פיתיונות קטנים, ניתן להזמין מדביר שיתקין עבורכם מכשירים אלקטרוניים בכל מקום הזקוק להדברה. מכשירים אלו משדרים תדרי קול אשר נשמעים לעכברים הקטנים כרעש מחריש אוזניים, אשר לא ניתן לחיות לידו אפילו מספר רגעים. כך הבית שלכם יתרוקן ממכרסמים וחרקים ואתם תוכלו להיות רגועים ושלווים.