הדברת חולדות

הדברת חולדות – נצחו בקרב ובמלחמה גם יחד

הדברת חולדות כמוה כהכרזת מלחמה כנגד המכרסמים הקטנים. בעבר היו החולדות חיות רק בחלקים מסוימים של העולם ואילו חלקים אחרים היו משוחררים מעולם של המרדים הללו. עם השנים התפתחה תנועת האניות, והחולדות קפצו על ההזדמנות ונסעו כנוסעות סמויות כמעט בכל אנייה שעזבה את החוף. כך הגיעו האניות בבטחה אל יבשות רחוקות אשר לא הכירו את החולדות והשאר היסטוריה. כיום כמעט בכל מקום יישוב בו יש בני אדם תוכלו גם למצוא חולדות אשר מסתובבות להן באופן חופשי ועושת כל מה שליבן חפץ. הדברת חולדות אם כן, היא הכרזת מלחמה כנגד המין הפולש אשר הגיע לכל מקום על רחבי הגלובוס.

הדברת חולדות – כל המקומות החשובים

עליות גג

מדובר על המקומות הגבוהים ביותר בבית. לכאורה היה נדמה לנו כי כלל אין צורך להדביר שם חולדות. הרי מדובר על קורות עץ או בטון מוגבהות אשר מונחות בגובה של כמה מטרים ומהוות את עליית הגג. אם כן, כיצד יוכלו החולדות להגיע לגבהים כאלו? הרי אפילו בני האדם מתקשים להגיע לשם. דווקא מסיבה זו מקימות חלק מהחולדות את בתיהן בעליות גג גבוהות. העובדה כי בני האדם אינם מגיעים לשם ותנאי המחייה אפלים וטחובים הופכים את עליית הגג למקום מסתורים מושלם עבור החולדה, ולכן מקום חובה להדביר בו.

מרתפים

החושך השורר במעמקי הבית מיטיב עם כל היצורים החיים במקומות כאלו. תיקנים, נמלים ואפילו חולדות נהנים מתנאים אלו לאורך השנה ומזדעזעים בכל פעם שאדם מניח את כף רגלו על המדרגות כדי לרדת פנימה. החושך והטחב מהווים את התפאורה המושלמת  לממלכת החיות אשר הוקמה אצלכם במרתף. אם אתם רוצים באמת ובתמים להיפטר מהחולדות אצלכם בבית, אל תהססו והצביעו למדביר על המרתף. לאחר שההדברה תסתיים תוכלו לרדת למטה ולגלות את כל היצורים שהסתתרו שם ולא הספיקו לנוס החוצה. במצב זה תוכלו לטאטא את רובם ללא כל מאמץ מיוחד. ההדברה תותיר את המרתף שלכם ריק מיצורים חיים ומוכן למגורים עבורכם או עבור אחסון כל דבר העולה על רוחכם